Naše instruktorka

Renata Mandová


- agility se věnuji od roku 2003, kdy jsem si pořídila svou první šeltii Sisi. S tou jsem se třikrát účastnila Mistrovství světa v agility, sedmkrát European Openu, vyhrála titul Mistra republiky v jednotlivcích a opakovaně (3x) i ve družstvech.

- momentálně závodím se dvěma fenkami kooikerhondje a mladou šeltií Nessie. Mezi naše velké úspěchy patří titul Mistrů republiky družstev medium v roce 2021 a jeho obhajoba v roce 2022. 

- v letech 2011 - 2013 a 2015 jsem zastávala funkci managera České juniorské reprezentace a kompletně zaštitovala péči o naše juniorské reprezentanty

- svoje zkušenosti se snažím předávat začátečníkům i pokročilým od roku 2009. Mnoho z mých svěřenců, se dokázalo prosadit mezi juniory i mezi dospělými, několik z nich se stalo úspěšnými juniorskými i dospělými reprezentanty s nejvyššími tituly a někteří už dokonce sami působí jako instruktoři.

- velký důraz kladu na pozitivní motivaci týmů. Účastnila jsem se mnoha kurzů o učení zvířat (Fratišek Šusta, Gabby Harris, Pavel Bradáč). V agility pak mnoha seminářů s českými i zahraničními trenéry těch nejzvučnějších jmen (např. Alen Marekovič, Krisztina Kabai, Janita Leinonen a Jaako Suoknuuti, Mikhail Kirillov, Tereza Králová, Pavel Košek, Lucie Glejdurová, Sabina Šťastná a další)

© 2021 Jump&Fun Praha - agility Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!