FAQ

Nejčastější otázky...


Je možné přidat se k vám na trénink?

- ano, je to možné, nicméně naše časové možnosti nejsou neomezené, takže vždy záleží, zda najdete čas, který bude volný a bude vám vyhovovat. Je také možné, že naše kapacita se brzy naplní zcela. Pokud k nám jdete na první trénink, je dobré poslat mi alespoň krátkou zprávu o vašem pejskovi a informaci, zda již máte s agility nějakou zkušenost.

Jak probíhají tréninky?

- na každou lekci přichází 2 týmy na hodinu (3 týmy na 1,5 hod) a ty se mezi sebou střídají. Každý pak pracuje individuálně na tom, co potřebuje trénovat, dle svých zkušeností a schopností. 

Jak se přihlásit?

- pro přihlášení slouží rezervační systém dogres - (odkaz najdete v kontaktech), zde také zjistíte možné dny a časy, které se v průběhu roku mírně mění. Nezapomeňte si v systému také přečíst podmínky tréninků (jejich přihlašování, stavba parkuru atd.)

Trénují zvlášť začátečníci a pokročilí?

- ne, u nás je práce s každým týmem individuální, je tedy možné trénovat ve smíšených skupinách.

Je třeba chodit v pravidelné dny?

-  u nás se nepřihlašujete na kurz ale na jednotlivé hodiny. Můžete tedy chodit v různé dny či dobu dle vašich i našich možností. 

Co vzít s sebou?

- kromě pejska vezměte dostatek pamlsků (takové, o které má pes opravdu zájem), případně přetahovací hračku a misku na vodu.

Co musí pes umět, než se k vám přihlásíme?

- dobré je, pokud již pejsek zvládne alespoň základy odložení (zůstaň), umí se soustředit na psovoda a zvládne přivolání. Pokud je třeba, budeme se samozřejmě věnovat v rámci vašeho času na parkuru i těmto schopnostem, jen je třeba počítat s tím, že o to méně jiné práce stihneme. 

Je možné přijít se podívat na trénink?

- ano, v jakémkoliv čase, kdy trénujeme se můžete přijít podívat, areál je volně přístupný. Seznam časů pak najdete v našem rezervačním systému, nebo mne můžete kontaktovat předem.


Jak se k vám přihlásit na závody?

- na závody se hlásí přes agility databázi kacr.info, každý tým musí mít vždy vystaven výkonnostní průkaz (i pro soutěž začátečníků jumping 0) - postup naleznete zde:  https://klubagility.cz/o-klubu/vykonnostni-prukaz/

Je možné přijít se podívat na závody?

- ano, na závody se neplatí žádné vstupné a můžete se kdykoliv přijít podívat. Pokud si přivedete s sebou i svého psa, musíte na něho dávat pozor, aby nenarušil soutěž žádnému závodníkovi. Psi se smí v areálu Toulcova Dvora pohybovat pouze na vodítku. 


© 2021 Jump&Fun Praha - agility Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!