22. Mistrovství ČR plemene KKCHŠ v agility 21. října 2023

15.02.2023

Jump&Fun Praha ve spolupráci s Cavalier King Charles Spaniel klubem Čech, Moravy a Slezska Vás zve na

22. Mistrovství ČR plemene KKCHŠ v agility & Hopsání kavalířích nadějí (A0) 2023


na Toulcově Dvoře

které se bude konat dne 21. října 2023 na venkovní jízdárně v areálu Toulcova dvora v Praze

(povrch písek s geotextilí)

https://www.toulcuvdvur.cz/, 50.0481997N, 14.5197247E

ROZHODČÍ: Petra Vyplelová

SEZNAM BĚHŮ:

Hopsání kavalířích nadějí a Veteráni:

2x Jumping J0

Soutěží J0 se účastní pouze týmy, které ještě nemají žádnou dokončenou zkoušku A1 (agility 1), musí mít VP (nezapomeňte včas zažádat) a věk minimálně 18 měsíců. 
Pejsci před prvním závodním startem musí být přeměřeni, pokud se Vás to týká, nezapomeňte na to pejsky připravit a také dorazit včas k prezenci.

Shodný parkur poběží i kategorie veteránů (vyhodnocena však bude zvlášť). Soutěže veteránů se mohou zúčastnit všichni psi nad 8 let věku v den závodu (datum narození 20. října 2015 nebo dříve)

Nebude obsahovat slalom, kruh a zónové překážky, výška skoků na spodní hranici kategorie (pro kategorii XS bude výška skoček 20 cm, pro S 25 cm, pro M 35 cm). 
Při přihlašování se prosím v databázi hlašte jako "V" a do poznámky uveďte, v jaké kategorii startujete ("H" pro Hopsání kavalířích nadějí nebo "V" pro veterány a také barvu svého kavalíra BH / BT / RU / TR).

MČR kavalírů:
1 x Jumping
1 x Agility

Jumping a agility se poběží na výšce odpovídající velikosti psů – XS (20 cm), S (30 cm), M (40 cm). Výsledky těchto běhů - jumping a agility – budou vyhlášeny společně, bez ohledu na velikostní kategorii.

V případě, že by v jedné z velikostních kategorií XS nebo M byli přihlášeni více než tři kavalíři, může pořadatel mimořádně vyhlásit i pořadí v jednotlivých kategoriích.

Tituly:

"Mistr České republiky KKCHŠ v agility" - pro psy od 18 měsíců s VP, součet Agility a Jumping, vyhodnocení společné pro všechny velikostní kategorie. Mistrem ČR se může stát pouze pes s PP a psovod, který má české občanství nebo trvalý pobyt v ČR. (Jinak přechází titul na dalšího v pořadí, který podmínky splňuje)

"Nejlepší veterán MČR KKCHŠ v agility" – získá vítěz součtu veteránských běhů 2 x J0. Musí se jednat o jedince s PP, jehož psovod má české občanství nebo trvalý pobyt v ČR.

"Kavalíří agi-naděje 2023"- může získat pouze jedinec s PP, vítěz součtu jumpingů J0, jehož psovod má české občanství nebo trvalý pobyt v ČR.

Díky našim sponzorům se můžete těšit také na řadu speciálních cen a drobnou upomínku pro všechny startující.

Po ukončení akce se na stejném místě konají ještě zkoušky agility, které jsou samostatným závodem a v případě zájmu je třeba se na ně přihlásit samostatně zde: https://kacr.info/competitions/4208

ČAS PREZENCE: 7.30 - 8.00

Startovné (Po uzávěrce nevratné!)

Jumping + Agility (součást MČR):
pro členy KAČR a pro zahraniční účastníky na místě:
410 Kč 1. pes
370 Kč 2. a další pes

nečlenové KAČR + 80 Kč za tým a den (neplatí pro Jumping J0, ta zvýšené startovné neplatí)

2 x Jumping J0 / veteráni:
410 Kč 1. pes
370 Kč 2. a další pes

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK A PLATEB DO: 7. 10. 2023

CENY: součet jumpingů J0 (Hopsání kavalířích nadějí a Nejlepší veteráni MČR), součet agility + jumping (MČR plemene KKCHS v agility), speciální ceny, upomínka za účast

PŘIHLÁŠKY A PLATBY: přihlašování pouze přes databázi KAČR (https://kacr.info/competitions/4439).

Do poznámky k přihlášce uveďte barvu svého psa (BH, BT, RU, TR).

Placení bankovním převodem ZÁSADNĚ na účet č: 2301965761/2010.

Variabilní symbol se skládá: 45+číslo přihlášky vygenerované na kacr.info. V případě platby za více psů je VS číslo přihlášky jednoho ze psů a další čísla přihlášek uveďte do zprávy pro příjemce. Pokud budete platit za více lidí, je třeba zaslat rozpis plateb na e-mail: jumpandfunpraha@seznam.cz

Přihlášené týmy budou evidovány jako náhradníci do obdržení platby!

Zodpovědná osoba:

Renata Mandová r.mandova@seznam.cz, tel: 603 932 392

Výsledky závodu budou online na webu agigames.cz. Odesláním startovného a účastí na závodech závodníci vyjadřují souhlas se zveřejněním výsledků v systému Agigames.cz (www.agigames.cz)

PLÁN AREÁLU: Zkoušky se běhají na koňské jízdárně, v dispozici je Vám jídelna a přilehlé WC ve dvoře, další WC je v přízemí velké koňské klubovny.

ORGANIZAČNÍ POKYNY: Parkování v těsné blízkosti areálu dle detailních instrukcí viz níže.

Občerstvení možné v restauraci, která je součástí areálu, k dispozici jsou toalety a pitná voda.

V prostorách Toulcova dvora je přísně zakázáno volné pobíhání psů, mějte proto své psy na vodítku, venčení možné mimo areál a po svých psech prosím uklízejte.

Při pohybu v areálu dbejte zvýšené opatrnosti, jsou zde koně a další hospodářská zvířata!

Je zde možnost umístit svoje psy v kennelce pod střechu v zadní části, která sousedí přímo s jízdárnou.

V okolí parkuru ani nikde v areálu Toulcova dvora není možné si stavět stany.

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu programu, případně zrušení zkoušek při nedostatečném množství přihlášených týmů (v tomto případě samozřejmě s nárokem na vrácení startovného).

Protest: Po složení zálohy 1000,- Kč, která je v případě neoprávněného protestu nevratná.

PARKOVÁNÍ U TOULCOVA DVORA:

Parkujte pouze na vyznačených parkovištích (viz přiložená mapka). Příjezdová cesta k Toulcovu dvoru z ulice Doupovská musí vždy zůstat z důvodu bezpečnosti průjezdná!

Na dvoře platí zákaz parkování.

Zaparkovat můžete na těchto místech:

1. Na parkovišti Toulcova dvora 2. U Toulcova dvora v Kubatově ulici 3. Před prodejnou Norma proti Toulcovu dvoru a na parkovacích místech kolem silnice 4. Na parkovišti v ulici Doupovská u zastávky autobusu na Košíku 5. V ulici Kozinova u ZŠ Hostivař (vhodné pro parkování o víkendech a během prázdnin).

Předem děkujeme za dodržování těchto pravidel.

VETERINÁRNÍ PODMÍNKY:

1. Psi musí být klinicky zdraví (bez klinických příznaků onemocnění).

2. Psi pocházející z ČR musí být doprovázeni očkovacím průkazem (dle § 6 veterinárního zákona) nebo platným pasem pro malá zvířata. Psi starší 6 měsíců musí mít platnou vakcinaci proti vzteklině a potvrzení o této vakcinaci v souladu s § 4 odst. 1, písm. f) veterinárního zákona.

3. Psi, kteří neprošli vet. přejímkou se nesmí akce zúčastnit.

Přihlášením na akci účastník souhlasí se zpracováním osobních údajů a s volným pohybem těchto údajů dle nařízení EP a Rady Eu 2016/679 o ochraně fyzických osob.


© 2021 Jump&Fun Praha - agility Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!