Intenzivní soustředění se  Sabinou Šťastnou a Kristinou Rosen - květen 2024

01.02.2024

Tachyon Sport Aréna - Čerčany - 10. - 12. května 2024


Přijměte mé pozvání na soustředění se Sabinou Šťastnou a Kristinou Rosen (dříve Půdovou), které se bude konat v areálu Tachyon sport areny v Čerčanech u Prahy.

(Nejbližší orientační místo na mapě restaurace Pyšelka)

Jsem velmi ráda, že se podařilo najít společný termín pro obě zmíněné instruktorky !

Soustřední proběhne v pátek a neděli po celý den v hale, v sobotu dopoledne na venkovním travnatém parkuru, v sobotu odpoledne v hale.

Náplň soustředění :
Každý den tréninkový blok (po skupinkách) u každé z instruktorek - tzn. trénink 2 x denně. Skupiny pro 4 týmy na 90 min.

Cena soustředění:
4 400 Kč / tým psovod + pes na 3 dny (místo nelze s nikým dělit)

Při účasti na jednotlivé dny:
1 620 Kč / tým pátek
1 420 Kč / tým sobota
1 620 Kč / tým neděle

Pokud se neúčastníte soustřední na všechny 3 dny ve stejném týmu (psovod+pes) - platíte cenu za jednotlivé dny. Výjimkou je pes stejného psovoda ve stejné výškové kategorii.

1. 5. bude zveřejněno rozdělení do skupin. Změna psovoda za náhradníka po tomto datu zpoplatněna částkou 100 Kč.

Cena nezahrnuje stravování a ubytování!

Cena zahrnuje: pronájem areálu a překážek, instruktorky.

Ubytování: 

ubytování v chatce:
Areál nabízí ubytování v sedmi samostatně stojících chatkách. Přímo vedle každé chatky (s výjimkou jedné) je vyhrazeno jedno parkovací místo na zpevněné ploše. Cena za chatku je 600 Kč za noc (bez ohledu na počet ubytovaných osob a psů). Chatky jsou třílůžkové (palanda a samostatná postel), jedna chatka je čtyřlůžková (dvě palandy). V chatce je k dispozici prostěradlo na každou postel, ale spacák nebo další lůžkoviny je potřeba mít vlastní. V každé chatce je lednice. Moderní sociální zařízení je jen pár kroků od chatek, nabízí toalety a za poplatek sprchy. Automat přijímá mince 10 Kč a 20 Kč. Automat nevrací, rozměnit možno na baru. Chatky jsou postavené ze dřeva, ale zateplené. V chladnějších dnech je pro pohodlí ubytovaných k dispozici elektrické horkovzdušné topení. Poplatek za topení je 150 Kč za noc. Poplatek za topení je účtován pouze v případě použití topení. Chatku je možné převzít ve 14 hodin, předává se pak nejpozději do 12 hodin. Pozdější či dřívější předání po osobní domluvě.!! Máte-li zájem o ubytování v chatce, informace o počtu nocí hlásíte přímo pořadateli a ten předá info areálu. Chatky máme na tento termín zamluvené, je jich ale omezený počet !!

ubytování ve stanu:
V areálu je omezené množství míst pro stanování. Cena za stanování je 200 Kč za noc a stan (bez ohledu na počet osob). Na travnaté ploše u stanů se nesmí parkovat. Stany jsou v blízkosti moderního sociálního zařízení, které můžete využít. WC je zdarma, sprchy jsou vybavené automatem, který přijímá mince 10 Kč a 20 Kč.

ubytování v karavanu:
Areál disponuje dostatkem parkovacích míst pro karavany, s přípojkou k elektřině. Karavany parkují na zpevněné ploše (rohož Puruplast prosypaná štěrkem). Parkovací místa nabízejí dostatek prostoru pro pohodlný pobyt. Parkovací místa jsou v blízkosti moderního sociálního zařízení, které můžete využít. WC je zdarma, sprchy jsou vybavené automatem, který přijímá mince 10 Kč a 20 Kč.
Cena za parkování karavanu je 250 Kč za noc, bez ohledu na počet osob a psů. Připojení na elektřinu je za poplatek 150 Kč za noc. K dispozici je výlevka na chemické WC. 

Možnost ubytování také v Pyšelce, pokoje se soc. i bez, psi dovoleni. Každý si zařizuje individuálně. 

Venčení v areálu povoleno, pod pokutou neuklizení psích exkrementů.
Vyvenčení psa v hale pod pokutou 300 Kč. V případě jakéhokoliv poškození v areálu je nutné vše okamžitě nahlásit.

Stravování: Vlastní, pořadatel nezajišťuje.

Pro rezervaci místa prosím uhraďte platbu na účet: 2301965761/2010, do poznámky napište Vaše jméno + Čerčany. V případě neúčasti bude platba vrácena pouze v případě, že si za sebe seženete náhradníka či bude Vaše místo obsazeno někým jiným. Nejprve vždy kontaktujte pořadatele.

V případě, že by se soustředění z jakéhokoliv důvodu nekonalo, bude vám okamžitě po zrušení celá částka navrácena zpět.

Před platbou si ověřte, že je ještě volné místo - maximální počet účastníků je omezen na 24 týmů !

Minimální věk psa 12 měsíců.

Na přihlášku bez zaplacení NEBUDE BRÁN ZŘETEL.

Kontakt: Renata Mandová, r.mandova@seznam.cz , telefon +420 603 932 392

Důležité informace: Každý pes musí mít očkovací průkaz s platným očkováním proti vzteklině.
Majitel je zodpovědný za škody způsobené svým psem. Pořadatel nezodpovídá za případná zranění, která si pes či psovod přivodí nebo za ztrátu psa. Soustředění se nesmí zúčastnit psi s kupírovanýma ušima, kojící a březí feny.
Každý účastník je povinen seznámit se s kompletním provozním řádem areálu: https://tachyon.dogres.cz/pages/212 tento plně respektovat, vč. zaplacení případné uvedené pokuty. Přihlášením dáváte najevo souhlas s pravidly. Účastníci mladší 15 let se mohou účastnit pouze s doprovodem starším 18 let. Účastníci mladší 18 let bez doprovodu dospělé osoby předloží potvrzení rodičů, že se akce účastní na vlastní riziko a s vědomím rodičů.

Přihláška - e-mailem:
Jméno psovoda:
Jméno, plemeno a stáří vašeho pejska:
Agility: A1 A2 A3
Výška - XS, S, M, I, L - nebo uvést

© 2021 Jump&Fun Praha - agility Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!